apartamenty nowy gurewicz

Chcielibyśmy Państwu zaproponować możliwość pobytu w apartamentach Nowego Gurewicza.

Mieszczą się one w jednym ze skrzydeł budynku, w którym pierwotnie znajdowały się pokoje gościnne dla kuracjuszy przebywających w ówczesnym przedwojennym pensjonacie. Chcąc podążać śladem historii, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować jak najwięcej oryginalnych elementów charakterystycznych dla architektury tego rejonu określanej mianem świdermajer. Naszym celem było stworzenie miejsca nawiązującego klimatem do przedwojennego letniska, w którym możemy kontynuować kulturę wypoczynku połączoną z regeneracją i troską o zdrowie.

Wnętrza zostały zaprojektowane tak, by mogły współgrać z otaczającą je naturą. Na parterze kolorystyka korytarzy przypomina niższą partię lasu: dominująca ciemna zieleń przetykana białymi detalami - jakby przedzierającymi się przez drzewa promieniami słońca. Piętro wyżej zaś – zieleń nawiązuje do kolorystyki koron drzew: jest jaśniejsza, bardziej ciepła i rozświetlona.
W korytarzach, które są wiernym odwzorowaniem tych z czasów międzywojnia, znajdują się zachowane oryginalnie piece kaflowe, które sprawowały niegdyś funkcję grzewczą. Dziś pełnią rolę dekoracyjną, dając przy tym świadectwo ówczesnej historii.

luksusowe pokoje

Każdy z pokoi zaprojektowany został w innej kolorystyce, nawiązującej do kolorów natury. Aby zachować jak największy kontakt z otaczającą przyrodą, stworzyliśmy przestrzeń, gdzie królują materiały naturalne: dębowe podłogi, czy - wykonane na specjalne zamówienie - meble fornirowane dębem z elementami rattanu.

Luksusowe łoża kontynentalne, oferując komfortowy wypoczynek, posiadają wszelkiego rodzaju udogodnienia. Lniane narzuty tkane naturalną nicią, ozdobione są motywem roślinnym, nawiązującym do otaczającego ogrodu.

Duże okna typu polskiego skierowane są na stronę południową, dzięki czemu wpadające światło delikatnie rozświetla wnętrza, a widok na otaczający je ogród daje ukojenie i poczucie spokoju.

stylowe łazienki

W każdym pokoju znajdują się stylistycznie dopasowane łazienki.
Na ścianach znajdują się ręcznie robione hiszpańskie płytki: każda niepowtarzalna w swym odcieniu, każda minimalnie inna.
Podłoga wykonana jest z hiszpańskiego lastryko - na wzór tego z okresu międzywojnia.
Złota armatura i mosiężne akcenty nawiązują do wyposażenia z czasów międzywojennej świetności.

bogata oferta

W ofercie posiadamy 8 pokoi jednoosobowych, 2 apartamenty rodzinne oraz 1 apartament VIP.
Nadając naszym wnętrzom silny akcent historyczny, staraliśmy się dostosować je do obecnych standardów: wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w telewizor oraz internet. Do dyspozycji Gości oddaliśmy również sejf oraz minibar.

Tworzyliśmy to miejsce z myślą o kontynuacji wypoczynkowo - zdrowotnego charakteru dawnego pensjonatu. Niemałym wyzwaniem było zachowanie balansu pomiędzy przeszłością, a teraźniejszością, i – dzięki współpracy wielu specjalistów – jesteśmy dumni z efektu końcowego.

Zapraszamy do wypoczynku w naszych wnętrzach, gdzie będziecie mogli doświadczyć historii, która się tu rzeczywiście wydarzyła.

apartament vip

Apartament VIP to największa przestrzeń, jaką Państwu oferujemy.
Okna skierowane są tu na trzy strony świata i wręcz otulają pomieszczenia światłem. Korony drzew znajdujące się w pobliżu dają możliwość kontaktu z okoliczną przyrodą. Znajdziecie tu przestronny salon wypoczynkowy z bezpośrednim wyjściem na prywatną werandę, która została w całości odrestaurowana z oryginalnych elementów. Tuż obok salonu znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim, połączona z salonem kąpielowym.
Wszystko to zaprojektowane tak, by dać poczucie komfortu i intymności.

W apartamencie znajdują się:

Apartament VIP wraz z łazienką ma powierzchnię 42 m².
Maksymalna liczba osób: 4.

apartament rodzinny

Apartament rodzinny to duża, elegancka przestrzeń, w której dominuje zieleń - kolor harmonii, przywracający równowagę.
Całość podzielona jest tu na strefy: część wypoczynkową, w której sofa po rozłożeniu posiada funkcję spania oraz część sypialnianą, w której znajduje się podwójne łoże kontynentalne.
Apartament rodzinny dostosowany jest dla osób o ograniczonej mobilności - łazienka w nim zlokalizowana posiada wszelkiego rodzaju udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

W apartamentach znajdują się:

Apartament wraz z łazienką ma powierzchnię ok. 38 m².
Maksymalna liczba osób: 4.

apartament 1‑osobowy

Apartament 1‑osobowy to starannie zaprojektowana przestrzeń, w której znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju udogodnienia o najwyższym standardzie. Każde z tych pomieszczeń stworzone zostało w odmiennej kolorystyce współgrającej z otaczającą naturą. Dominują tu naturalne materiały, jak drewno, rattan, czy len. Okna skierowane są ku przestronnemu ogrodowi, znajdującemu się od strony południowej.

Apartamenty na parterze posiadają zachowane oryginalne piece kaflowe, dając poczucie kontaktu z bogatą historią tego miejsca.

W apartamentach znajdziecie Państwo:

Apartamenty wraz z łazienką mają powierzchnię od 16 do 21 m².

cennik

APARTAMENT 1-OSOBOWY400 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY (MAX. 2 OSOBY)550 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY (3 OSOBY)650 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY (4 OSOBY)750 zł/doba
APARTAMENT VIP (max. 2 OSOBY)650 zł/doba
APARTAMENT VIP (3 OSOBY)750zł/doba
APARTAMENT VIP (4 OSOBY)850 zł/doba
*Śniadanie wliczone w cenę
APARTAMENT
1-OSOBOWY
400 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY
(MAX. 2 OSOBY)
550 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY
(3 OSOBY)
650 zł/doba
APARTAMENT RODZINNY
(4 OSOBY)
750 zł/doba
APARTAMENT VIP
(max. 2 OSOBY)
650 zł/doba
APARTAMENT VIP
(3 OSOBY)
750 zł/doba
APARTAMENT VIP
(4 OSOBY)
850 zł/doba
*Śniadanie wliczone w cenę
Regulamin pobytu w apartamentach Nowy Gurewicz
Nowy Gurewicz Restaurant, ul. Armii Krajowej 8, 05-400 Otwock
Nowy Gurewicz Restaurant
ul. Armii Krajowej 8, 05-400 Otwock
Nowy Gurewicz Restaurant © 2022. All Rights Reserved. | Polityka prywatności
Nowy Gurewicz Restaurant © 2022.
All Rights Reserved. | Polityka prywatności